Třídní učitel/ka: Svatava Kutilová

PONDĚLÍ 19.4. – 1.TŘÍDA

AHOJ DĚTI,
KRÁSNÉ DOBRÉ RÁNO OPĚT PO TÝDNU U NAŠICH OBRAZOVEK. MINULÝ TÝDEN JSME SI ŠKOLU UŽILI A BUDEME SE TEĎ SPOLEČNĚ TĚŠIT NA DALŠÍ TÝDEN, KDY SE TAM ZASE SEJDEME. A POZOR, NEZAPOMEŇME DNES NA NAŠEHO ROSTÍKA, MÁ SVÁTEK. ROSTÍČKU, VŠECHNO NEJLEPŠÍ. 🌷🍀
A TEĎ UŽ S CHUTÍ DO PRÁCE. DNES JSOU DVA MEETINGY – ČESKÝ JAZYK A NÁŠ SVĚT. DALŠÍ PRÁCI PAK MÁTE JEŠTĚ Z ČESKÉHO JAZYKA.

MEETING – ČESKÝ JAZYK 1 v 9.15
PSANÍ – nová PÍSANKA Č.3 – str. 4 – piš dě, tě, ně

MEETING – NÁŠ SVĚT v 10.45
Připrav si PS-NS a PEPU

ČESKÝ JAZYK 2

PSANÍ – PÍS.3. str.5
ČTENÍ – PEPA str.53 – označuj slabiky DĚ, TĚ, NĚ barevně a čti (připrav si dva sloupce)
PEPA str. 50
cv.1– Čti a obrázek vybarvuj podle nápovědy.
cv.2– Čti a hledej ve čtyřsměrce názvy mláďat, zapiš je velkými písmeny, které slovo zbylo?

Pro dnešek vše, mějte hezký den. S.K. 👩‍🏫 😉

Mgr. Svatava Kutilová

Sportovní výzva: POJĎME NASBÍRAT KILOMETRY

Pojďme se zvednout od těch otravných obrazovek!

Projekt startuje 1. března a končí 31. března.

Cílem výzvy bude ujít nebo uběhnout co nejvíce kilometrů nejen jako jednotlivec, ale i jako třída nebo celá škola. Výsledky budou vyhodnoceny a ti nejlepší dostanou samozřejmě odměny. Obdržíte online diplom a při návratu do školy na vás budou čekat i medaile a odměny.

Jediné co potřebujete je vhodná aplikace, kterou si stáhnete do svého mobilu. Jedná se o aplikaci Sports Tracker (aplikace je v českém jazyce -> https://www.sports-tracker.com/) nebo pokud již nějakou aplikaci používáte, tak využijte ji. V aplikaci se každá chůze či běh vyhodnotí a vy to jen uložíte, vyfotíte a pošlete na email svému učiteli na TV.

Neposílejte naběhané kilometry každý den!!!! Každý den si svoji aktivitu pouze ukládejte do aplikace a po měsíci se vám zobrazí celkový počet kilometrů, který pošlete 31. 3. svému učiteli /učitelce TV na email. Do emailu napište své JMÉNO, PŘÍJMENÍ, TŘÍDU a přiložte FOTKU s počtem kilometrů.

1. třída – jitkapeckov@seznam.cz

2. třída – jitkapeckov@seznam.cz

3. třída – bolek.jan@email.cz

4. třída – sejbova.jana@post.cz