Třídní učitel/ka: Jitka Pecková

Pondělí 1. března – 2. třída

Meeting v 10:00.

Str. 59 cv. 1, 2, 3- procvičování.
Připomeň si: Nejdříve vždy vypočítáme závorku.
Můžeš pracovat podle výukového videa ZDE.
Kdo chce ještě trénovat, může počítat ZDE.

Náš svět

Na úvod nové kapitoly U nás doma si pusť video ZDE.
Zkus nakreslit nebo napsat, co je pro tebe DOMOV (do velkého sešitu). Zítra si o tom popovídáme na meetingu.

Jitka Pecková

Sportovní výzva: POJĎME NASBÍRAT KILOMETRY

Pojďme se zvednout od těch otravných obrazovek!

Projekt startuje 1. března a končí 31. března.

Cílem výzvy bude ujít nebo uběhnout co nejvíce kilometrů nejen jako jednotlivec, ale i jako třída nebo celá škola. Výsledky budou vyhodnoceny a ti nejlepší dostanou samozřejmě odměny. Obdržíte online diplom a při návratu do školy na vás budou čekat i medaile a odměny.

Jediné co potřebujete je vhodná aplikace, kterou si stáhnete do svého mobilu. Jedná se o aplikaci Sports Tracker (aplikace je v českém jazyce -> https://www.sports-tracker.com/) nebo pokud již nějakou aplikaci používáte, tak využijte ji. V aplikaci se každá chůze či běh vyhodnotí a vy to jen uložíte, vyfotíte a pošlete na email svému učiteli na TV.

Až bude konec měsíce, tak do emailu napište své JMÉNO, PŘÍJMENÍ, TŘÍDU a přiložte FOTKU s počtem kilometrů. Vše pošlete svému učiteli na TV.

1. třída – kutilovasvata@seznam.cz

2. třída – jitkapeckov@seznam.cz

3. třída – bolek.jan@email.cz

4. třída – sejbova.jana@post.cz