Třídní učitel/ka: Jitka Pecková

Květinový den

V úterý 18. května přišli druháci do školy tematicky oblečeni na „Květinový den“ – měli květinové šaty, doplňky či zahradnické kalhoty. V teoretické části výuky poznávali různé druhy květin a zejména podmínky pěstování a péče o pokojové rostliny. Navazoval praktický program s paní zahradnicí, kdy se žáci učili různé druhy množení rostlin a každý si nadšeně zasadil několik druhů „pokojovek“. Projekt jsme zakončili ve třídě tvořením popisků a cedulek k rostlinám pro jejich správné pěstování. Některé květiny si žáci odnesli domů a o další výpěstky se starají ve třídě. Ať jim rostou!

Mgr. Jitka Pecková

Sportovní výzva: POJĎME NASBÍRAT KILOMETRY

Pojďme se zvednout od těch otravných obrazovek!

Projekt startuje 1. března a končí 31. března.

Cílem výzvy bude ujít nebo uběhnout co nejvíce kilometrů nejen jako jednotlivec, ale i jako třída nebo celá škola. Výsledky budou vyhodnoceny a ti nejlepší dostanou samozřejmě odměny. Obdržíte online diplom a při návratu do školy na vás budou čekat i medaile a odměny.

Jediné co potřebujete je vhodná aplikace, kterou si stáhnete do svého mobilu. Jedná se o aplikaci Sports Tracker (aplikace je v českém jazyce -> https://www.sports-tracker.com/) nebo pokud již nějakou aplikaci používáte, tak využijte ji. V aplikaci se každá chůze či běh vyhodnotí a vy to jen uložíte, vyfotíte a pošlete na email svému učiteli na TV.

Neposílejte naběhané kilometry každý den!!!! Každý den si svoji aktivitu pouze ukládejte do aplikace a po měsíci se vám zobrazí celkový počet kilometrů, který pošlete 31. 3. svému učiteli /učitelce TV na email. Do emailu napište své JMÉNO, PŘÍJMENÍ, TŘÍDU a přiložte FOTKU s počtem kilometrů.

1. třída – jitkapeckov@seznam.cz

2. třída – jitkapeckov@seznam.cz

3. třída – bolek.jan@email.cz

4. třída – sejbova.jana@post.cz