Třídní učitel/ka: Jana Šejbová

4.třída – pondělí 19.dubna

Ahoj čtvrťáci. Máme pondělí a čeká nás opět vyučování po síti. Vím, raději bychom byli všichni ve škole. Vy jste ale šikulové a dokážete to zvládnout i takhle. Uvidíme se v 10:00 hod při ČJ a v 12:50 hod při AJ. Ostatní musíme zvládnout pomocí úkolů. Tak rychle do toho.

Český jazyk 4 – po 19.4. – MEETING v 10:00 hod.

Učebnice str. 84

Anglický jazyk 4 – po 19.4. – MEETING v 12:50 hod.

Unit 10<

Matematika 4 – po 19.4.

Vypočítejte příklady na dělení i se zkouškou a pošlete je:
63 894 : 6 =
1 845 324 : 8 =
Na procvičování klikni ZDE: https://skolakov.eu/matematika/4-trida/pisemne-deleni/nekonecne-pocitani/priklady.html . Vypočítejte alespoň 10 příkladů.

Český jazyk 4 – čtení – po 19.4.

Hravá čítanka str. 82 – 83„Pátrači pomáhají šéfinspektorovi“ – Text si přečtěte a vypracujte úkoly 1 – 3 na str. 83. Pozor – čekají vás otázky.

Přírodověda 4 – po 19.4.

PS str. 37 – opakování – úkol pošlete.
Učebnice str. 66 – 67Ekosystém louka: Přečtěte si text a na obrázku vyhledejte podle čísel názvy rostlin a živočichů. POZOR na jedovaté rostliny.

Přeji krásný den.

Mgr. Jana Šejbová

Sportovní výzva: POJĎME NASBÍRAT KILOMETRY

Pojďme se zvednout od těch otravných obrazovek!

Projekt startuje 1. března a končí 31. března.

Cílem výzvy bude ujít nebo uběhnout co nejvíce kilometrů nejen jako jednotlivec, ale i jako třída nebo celá škola. Výsledky budou vyhodnoceny a ti nejlepší dostanou samozřejmě odměny. Obdržíte online diplom a při návratu do školy na vás budou čekat i medaile a odměny.

Jediné co potřebujete je vhodná aplikace, kterou si stáhnete do svého mobilu. Jedná se o aplikaci Sports Tracker (aplikace je v českém jazyce -> https://www.sports-tracker.com/) nebo pokud již nějakou aplikaci používáte, tak využijte ji. V aplikaci se každá chůze či běh vyhodnotí a vy to jen uložíte, vyfotíte a pošlete na email svému učiteli na TV.

Neposílejte naběhané kilometry každý den!!!! Každý den si svoji aktivitu pouze ukládejte do aplikace a po měsíci se vám zobrazí celkový počet kilometrů, který pošlete 31. 3. svému učiteli /učitelce TV na email. Do emailu napište své JMÉNO, PŘÍJMENÍ, TŘÍDU a přiložte FOTKU s počtem kilometrů.

1. třída – jitkapeckov@seznam.cz

2. třída – jitkapeckov@seznam.cz

3. třída – bolek.jan@email.cz

4. třída – sejbova.jana@post.cz