Třídní učitel/ka: Jitka Pecková

Informační schůzka k plaveckému kurzu

Informační schůzka rodičů k plaveckému kurzu žáků z 2., 3. a 4. ročníku se uskuteční ve čtvrtek 21. února od 16:00 hodin v učebně 3. třídy.

Spaní ve škole – 4. třída

Na pátek 9. listopadu si čtvrťáci se svojí třídní učitelkou naplánovali spaní ve škole. Program začínal ve třídě, kde děti našly ukrytý dopis s úkoly na téma Cesta do říše Fantazie. Vydali se po skupinkách temnou školou objevit čtyři hlavní postavy a jejich jména. Druhý úkol – složit amulet – zvládly holky samy, protože kluci už pro ně měli připravenou svoji strašidelnou „bojovku“. Poslední cesta večerní školou byla za pokladem.

Večeře se připravovala v kuchyňce – každý si udělal tousty podle chuti. Film Nekonečný příběh se promítal v páté třídě. Na závěrečnou znělku si celá třída zatančila nejoblíbenější tanec našich žáků floss. Poté se už všichni uvelebili ve své třídě do pelíšků. Do půlnoci se ještě povídalo, pak už jen šeptalo. A někdo šeptal hóóódně dlouho.

Probudit se ráno ve třídě byl neobvyklý zážitek. Ještě si všichni stihli popovídat a posnídat výborné buchtičky ze školní jídelny a teplý čaj.

Mgr. Jitka Pecková

Fotografie ze spaní ve škole naleznete zde.