Třídní učitel/ka: Ladislava Mrázová

AJ 7. třída

19.6. pátek

Dnes vás čeká poslední hodina angličtiny v tomto školním roce.

Minule jsme si vysvětlovali, jak je to s používáním určitého členu “ the “ u jednotlivých míst. Dnes vám k tomu ještě přidám, že určitý člen “ the “ se vždy používá před 3. stupněm přídavných jmen – the oldest, the best, the most interesting, a před řadovými číslovkami – the first, the second, the twenty-third.

Ve cvičení 2 na straně 34 v pracovním sešitě máte přeškrtnout určitý člen tam, kde nemá být. Ve cvičení 3 na straně 35 – A puzzle – doplňte podle nápovědy křížovku a v silně orámované části by vám mělo vyjít známé místo v Londýně. Pozor, je to anagram – musíte písmenka srovnat.

Letošní školní rok končí a vy máte před sebou letní prázdniny. Užijte si je podle svých představ a naberte sílu do 8. třídy.

Libuše Nebřenská

Informatika

Ahoj sedmáci. Dnes tuto poslední hodinu věnujte dokončování a odevzdávání vašich projektů. Kdo má splněno, může se věnovat jiným předmětům.

F. Staněk

Občanská výchova

19-6-2020

Ahoj sedmáci,

jsme ve finiši. Děkuji všem, kteří poctivě posílali všechny úkoly a kteří dostanou na vysvědčení zaslouženou jedničku. Ti ostatní….no někteří posílali aspoň se zpožděním a někteří se tedy opravdu nepředřeli. Mrzí mě to. Ale dělala jsem, co jsem mohla, abyste to zvládli všichni. Zbytek je vaše zodpovědnost, vaše studium, vaše výsledky, váš život.

Dneska bych se s vámi chtěla rozloučit a popřát vám krásné prázdniny. Třeba se budeme vídat i v příštím roce.

Mějte se krásně,

Ivana Řežábková

NJ7

Dobrý den,

všem, přeji hezké prázdniny.

Užijte si je ve zdraví.

Vildtová

Vyzvedávání sešitů apod.

Vážení rodiče, milí žáci,

v pátek 19.6. v čase 16.00 – 17.00 nebude možné vyzvedávat sešity a další materiály. Vyzvednout si je můžete, až půjdou děti pro vysvědčení.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Hana Vošahlíková

HV 7+8+9 chlapci – čtvrtek 18.6.

Ahoj kluci. Většina z vás už odevzdala zadané úkoly a tak už pro vás nemám žádný speciální úkol. Poslouchejte svoji oblíbenou hudbu, sledujte nové klipy, zpívejte si. To vám snad pomůže udržet si stále dobrou náladu.
Přeji příjemný den.

Mgr. Jana Šejbová

Matematika

Ahoj sedmáci. Dnes si budete opět opakovat a případně dokončovat a posílat mi vaše chybějící SDP. Pro ty co nejsou ve škole: sbírka str. 42/hranoly D samostatně zpracujete a zašlete na můj e-mail.

F. Staněk

Tělesná výchova (6. A, 6. B, 7, 8, 9)

Ahoj holky,
dnes si udělejte čas a chvilku si zasportujte.
Určitě jste zjistili, že někomu se objevila ošklivá známka na bakalářích. Když pošlete nějakou fotografii, hned se transformuje do lepší. Máte tedy poslední možnost známku vylepšit 🙂
Je to naše poslední „společná“ hodina tělocviku. Chtěla bych vám poděkovat, za super hodiny (ty ve škole 😀 ). Bylo to s vámi fajn.

Mějte se krásně, odpočiňte si a užijte si prázdniny 🙂

Lucie Šimečková

VV 7.,8.,9. (kluci)

Ahoj kluci, dnes již máte odevzdáno a známky zapsané. Většinou jste vytvořili práce pěkně. Někteří pracovali svědomitě a včas odevzdali všechny práce. Ti mají ode mě pochvalu a děkuji jim, že mi tímto přístupem nekomplikovali moji práci. Některým to trvalo trochu déle, než se probrali a začali pracovat, ale nakonec je vše v pořádku. Přeji vám hezké červnové dny a pěkné prázdniny. S.K.

Mgr. Svatava Kutilová

Fyzika

17. 6. – Opakování

Dnes máme poslední hodinu fyziku. Musím vás pochválit, jelikož většina z vás úkoly odevzdávala velmi pečlivě vypracované a včas. Pro dnešní hodinu je tedy úkol velmi jednoduchý. Zopakujte si vybrané látky z 2. poletí zhlédnutím těchto videí: tření a kapaliny.

Lukáš Kopecký