Třídní učitel/ka: Žaneta Vildtová

Matemtika

Přidávám slíbený DÚ zde. Vypracujte ho během víkendu do domácího sešitu a v pondělí přineste do školy i podepsaný od rodičů. Dále přikládám pomocná pravidla pro sčítání a odčítání celých čísel zde. Tato pravidla si vytiskněte a nalepte nebo přepište do ŠS.

Dnes máme meeting od 9.15. Přihlašovací údaje zašlu na váš třídní email.

Během dnešního dopoledne (nejpozději do 11.OO) ještě přidám zadání DÚ, který vypracujte přes víkend do domácího sešitu a přineste v pondělí do školy.

Anglický jazyk

Ahoj sedmáci,

ve středu na meetingu jsem vám slíbila pracovní list s opakováním základní gramatiky lekce 1 a 2. Kdybyste si nevěděli s něčím rady, gramatiku byste měli mít zapsanou ve školních sešitech a shrnutí je také v pracovním sešitě vzadu před slovníčkem. Podívat se můžete také přímo do lekcí 1 a 2 a na cvičení, která jsme dělali v pracovním sešitě.

Pracovní list má jednu stranu A4. Pokud máte možnost, vytiskněte si ho a pište rovnou do něj. Pokud ne, pište do pracovních sešitů. Stačí mi, když budete u jednotlivých cvičení vypisovat jen výrazy, které byste dopisovali do listu tedy nemusíte opisovat celé věty. Ale prosím pište přehledněš, ať se v tom vyznám. Nejlépe vše pod sebe, tak jak to jde v pracovním listu. Úkol přinesete v úterý na hodinu AJ. Tady je:

Cvičení – Project Unit 1-2

Hezký víkend a v úterý už konečně zase ve škole nashledanou.

Ivana Řežábková

ČJ7

Dobrý den,

dnes posílám pracovní listy ke čtení. Jde o text a několik výpovědí k textu, o kterých rozhodujete, zda jsou pravdiné nebo ne.

Text si nemusíte tisknout. Správné odpovědi pište si sešitu literatura. Napište si tam dnešní datum a nadpis Rozbor textu (analýza).

Rozbor textu.

Druhá část.

Nic neposílejte, zeptám se vás ve škole na vaše odpovědi.

Zeměpis

Hezký den,

dnešní úkol zasílám do třídního emailu, budeme pokračovat ve slepé mapě 🙂

s pozdravem Bolek Jan

Dějepis

Ahoj sedmáci. Dnes se budeme zabývat prvními doloženými českými knížaty. V učebnici na str. 55-57 si přečtěte výklad (po Boleslava II.) a do sešitu si připojte poznámky (D7AB_26112020).

F. Staněk

Přírodopis VII.A

Úkoly na 26.11.2020

Dnes máme v 14.30 hod meeting. Odkaz jsem vám poslala do mailu.

Šárka Hedviková

Fyzika

Přikládám slíbené řešení stránek PS zde, které jsme dnes dělali při meetingu. Kdyby někdo něco nestihl při meetingu, tak si doplňte.

Dnes máme meeting od 9.15. Přihlašovací údaje zašlu na váš třídní email.

Lukáš Kopecký

Poznámky do ŠS najdete ve videu zde.

NJ7

Guten Tag,

do mcourseru jsem poslala 2 úkoly:

1. spuštěním modré šipky si pustíte informace o Leně, další z kamarádek Jana. Pak vyplníte prázdná místa v textu.

2. Vybíráte z možností správná slovesa, aby věty dávaly smysl.

Tentokrát si zapíši malou známku za správnost úkolu, podívám se na váš počet opakování, takže doporučuji nejprve pořádně promyslet a pak vyplňovat.

ČJ7

Dobrý den,

do mailu posílám odkaz na meeting v 9:15.