Třídní učitel/ka: Jan Bolek

Dějepis

Ahoj osmáci. Jelikož máme dnes poslední hodinu a látku máme probranou, dopošlete mi vaše chybějící práce. Ti, kdo už mají vše odevzdáno, se mohou věnovat jiné činnosti.

F. Staněk

Rodinná výchova VIII.

Úkoly na 19.6.2020

Seznamte se s dalšími chorobami, které se přenášejí pohlavním stykem. Přečtěte si, který organismus je způsobuje, jak se proti nim chránit a také, jaké jsou jejich projevy a jak se dají léčit. Poznámky si psát nemusíte. Pro letošní školní rok je to vše.

Šárka Hedviková

Chemie VIII.

Úkoly na 19.6.2020

Pokud nemáte dodělaný pracovní list, který jsem vám poslala, tak si ho dodělejte. Kdo mi ještě neposlal úkol z pracovního sešitu, tak mi ho pošlete. Schovejte si pracovní sešit z chemie, budete ho potřebovat v deváté třídě. A to je pro letošní školní rok všechno.

Šárka Hedviková

ČJ8

Dobrý den,

všem, přeji hezké prázdniny.

Užijte si je ve zdraví.

Vildtová

Vyzvedávání sešitů apod.

Vážení rodiče, milí žáci,

v pátek 19.6. v čase 16.00 – 17.00 nebude možné vyzvedávat sešity a další materiály. Vyzvednout si je můžete, až půjdou děti pro vysvědčení.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Hana Vošahlíková

18. 6. – Opakování

Dnes máme poslední hodinu matematiky. Nejdříve vás musím pochválit, jelikož většina z vás úkoly odevzdávala velmi pečlivě vypracované a včas z matematiky i fyziky. Pro dnešní hodinu je tedy úkol velmi jednoduchý. Zkontrolujte si přijímačkový test, který jste měli během včerejší hodiny vypracovat podle tohoto řešení. Případně najdete i na youtube video s řešením: https://www.youtube.com/watch?v=2t8Jt_IAb-Y&t=1490s. Pouze pozor, autor tohoto videa má při výpočtech 2 chyby – úloha 4.3 a úloha 5.1.

Lukáš Kopecký

Dějepis

Ahoj osmáci. Jelikož máme dnes před poslední hodinu a látku máme probranou, do pošlete mi vaše chybějící práce. Ty kdo už mají vše odevzdáno se mohou věnovat jiné činnosti.

F. Staněk

HV 7+8+9 chlapci – čtvrtek 18.6.

Ahoj kluci. Většina z vás už odevzdala zadané úkoly a tak už pro vás nemám žádný speciální úkol. Poslouchejte svoji oblíbenou hudbu, sledujte nové klipy, zpívejte si. To vám snad pomůže udržet si stále dobrou náladu.
Přeji příjemný den.

Mgr. Jana Šejbová

Tělesná výchova (6. A, 6. B, 7, 8, 9)

Ahoj holky,
dnes si udělejte čas a chvilku si zasportujte.
Určitě jste zjistili, že někomu se objevila ošklivá známka na bakalářích. Když pošlete nějakou fotografii, hned se transformuje do lepší. Máte tedy poslední možnost známku vylepšit 🙂
Je to naše poslední „společná“ hodina tělocviku. Chtěla bych vám poděkovat, za super hodiny (ty ve škole 😀 ). Bylo to s vámi fajn.

Mějte se krásně, odpočiňte si a užijte si prázdniny 🙂

Lucie Šimečková

VV 7.,8.,9. (kluci)

Ahoj kluci, dnes již máte odevzdáno a známky zapsané. Většinou jste vytvořili práce pěkně. Někteří pracovali svědomitě a včas odevzdali všechny práce. Ti mají ode mě pochvalu a děkuji jim, že mi tímto přístupem nekomplikovali moji práci. Některým to trvalo trochu déle, než se probrali a začali pracovat, ale nakonec je vše v pořádku. Přeji vám hezké červnové dny a pěkné prázdniny. S.K.

Mgr. Svatava Kutilová