Třídní učitel/ka: Jan Staněk

19. 6. – Opakování

Dnes máme poslední hodinu fyziky. Nejdříve vás musím velmi pochválit, jelikož kromě jediného úkolu jste všichni odevzdali všechny práce a ve většině případů i velmi pečlivě vypracované. Pro dnešek už tedy máte volno. Pouze si dočtěte kapitolu VÝVOJ FYZIKY v učebnici.

Přeji vám mnoho úspěchů od září na nových školách.

Vyzvedávání sešitů apod.

Vážení rodiče, milí žáci,

v pátek 19.6. v čase 16.00 – 17.00 nebude možné vyzvedávat sešity a další materiály. Vyzvednout si je můžete, až půjdou děti pro vysvědčení.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Hana Vošahlíková

HV 7+8+9 chlapci – čtvrtek 18.6.

Ahoj kluci. Většina z vás už odevzdala zadané úkoly a tak už pro vás nemám žádný speciální úkol. Poslouchejte svoji oblíbenou hudbu, sledujte nové klipy, zpívejte si. To vám snad pomůže udržet si stále dobrou náladu.
Přeji příjemný den.

Mgr. Jana Šejbová

Tělesná výchova (6. A, 6. B, 7, 8, 9)

Ahoj holky,
dnes si udělejte čas a chvilku si zasportujte.
Určitě jste zjistili, že někomu se objevila ošklivá známka na bakalářích. Když pošlete nějakou fotografii, hned se transformuje do lepší. Máte tedy poslední možnost známku vylepšit 🙂
Je to naše poslední „společná“ hodina tělocviku. Chtěla bych vám poděkovat, za super hodiny (ty ve škole 😀 ). Bylo to s vámi fajn.

Mějte se krásně, odpočiňte si a užijte si prázdniny 🙂

Lucie Šimečková

VV 7.,8.,9. (kluci)

Ahoj kluci, dnes již máte odevzdáno a známky zapsané. Většinou jste vytvořili práce pěkně. Někteří pracovali svědomitě a včas odevzdali všechny práce. Ti mají ode mě pochvalu a děkuji jim, že mi tímto přístupem nekomplikovali moji práci. Některým to trvalo trochu déle, než se probrali a začali pracovat, ale nakonec je vše v pořádku. Přeji vám hezké červnové dny a pěkné prázdniny. S.K.

Mgr. Svatava Kutilová

17. 6. – Vývoj fyziky

Během dnešní a páteční hodiny si prosím přečtěte poslední kapitolu z učebnice – VÝVOJ FYZIKY. Nemusíte si dělat žádné zápisky. Pouze si přečtěte, aby jste měli představu o vývoji fyziky.

HV dívky 7. – 9. třída

16.6. úterý

Dnes je poslední hodina hudební výchovy. Některé z vás mi ještě neposlaly všechny referáty, podívejte se do EŽK a udělejte to do středy 17.6. do 20.00 hodin.

Přeji vám hezké a slunečné prázdniny, plné radosti a smíchu. Mějte se hezky.

Libuše Nebřenská

VV 7., 8., 9. (dívky)

Ahoj holky, dnes již máte odevzdáno a známky zapsané. Práce od vás byly pěkné, někdo potřeboval trochu více času na probuzení, ale nakonec jsme se společně dostali do cíle. Proto tedy dnes už můžete dělat to, co potřebujete třeba více než VV. 🙂 A pokud už nic, tak si snad užijete sluníčko. Hezké dny a vydařené prázdniny. S.K.

Mgr. Svatava Kutilová

12. 6. – Astronomie – opakování

Dnes pokračujte v práci zadané minulou hodinu. Připomínám, že práce bude hodnocena. Termín odevzdání je dnes do 20.00 na email kopeckylukas93@email

Někdo z vás už odevzdal, má tedy pro dnešek volno.

Matematika 9

Připomínám, že dnes je pro některé poslední šance na lepší známku. Více viz. úterý.

H. Vošahlíková