Anglické divadlo

V pondělí 26.2. žáci 8. třídy a divky ze 7. třídy shlédli divadelní představení v Sedlčanech, v KD Josefa Suka. Představení se jmenovalo „One day in London“ a celé je v angličtině sehráli rodilí mluvčí.

Aktéři tohoto divadelního představení si kladou za cíl : studenty zaujmout, pobavit a cizí jazyk jim přiblížit tak, aby jim používání angličtiny v reálném životě činilo co nejmenší problémy. Neobyčejný den v životě obyčejného mladíka Chrise byl každých deset minut přerušen a herci žákům vysvětlili užití jednotlivých frází v běžné praktické komunikaci. Bylo úžasné sledovat s jakou energií a přirozeností si herci v krátké době dokázali získat pozornost publika. V průběhu představení i na jeho konci byli odměněni zaslouženým potleskem.

Mgr. Libuše Nebřenská