Deváťácký výlet do Písku

Ve čtvrtek 13.června se naše devátá třída s paní učitelkou Vildtovou a panem učitelem J. Staňkem vypravila na výlet do Písku.

První částí našeho dobrodružství byla horolezecká stěna. Ze začátku jsme se sice báli, ale zanedlouho jsme se naučili, jak se to dělá… Tým instruktorů nám vysvětlil, jak se uvázat na lano a vzájemně se jistit. A pak už každý lezl tak vysoko, jak se cítil. Kromě lezení do výšek jsme absolvovali i závod skupinových lyží. Byla to zábava a všichni si to užili, dokonce se zapojila i paní učitelka. Po napínavém boji vyhrál tým ve složení Ondra a Šimon Štemberkovi, Šimon Jarolímek a Vítek Pecka.

Po horolezecké stěně jsme měli krátký rozchod a poté navštívili laser game. Dostali jsme instrukce, rozdělili se do 3 týmů a oblékli vestičky se zbraněmi. Rozeběhli jsme se do tmavé místnosti a našli si úkryt. Běhali jsme, stříleli po sobě a „umírali“, někdy se taky stala srážka… Mezi jednotlivými souboji jsme mohli vyzkoušet i jiné zábavné hry, dokonce jsme mohli otestovat, jak funguje virtuální realita. Laser aréna předčila naše očekávání.

Domů z výletu jsme se vrátili sice unavení, ale se skvělými zážitky a vzpomínkami.

Žáci 9. třídy