MC Donald’s Cup

Dne 17.4.2019 se zástupci 1.-5. třídy ZŠ Petrovice zúčastnili fotbalového turnaje, který se konal v Sedlčanech na fotbalovém hřišti. Děti byly rozřazeny do dvou kategorií – mladší (1.-3. třída) a starší (4.-5. třída).

V mladší kategorii byly přihlášeny 3 týmy. Našich 10 fotbalistů si zahrálo 2 zápasy a vybojovalo krásné třetí místo. Ve starší kategorii bylo přítomno 5 tým. Po velkých bojích a třech výhrách na naše mužstvo, které čítalo 11 hráčů, čekal poslední zápas a boj o první místo. Naši chlapci bojovali udatně, ale soupeř byl silnější. Proto tým Petrovic skončil na 2. místě. I tak ale naši chlapci postoupili na okresní finále do Příbrami.

Počasí se povedlo, svítilo nám sluníčko, obě naše mužstva dostala medaile. Všichni kluci byli sice unaveni, ale velmi spokojeni. Ve středu 24.4. jim budeme držet palce.