Poděkování rodičům

V této složité a náročné době musíme dělat neustále nová rozhodnutí a realizovat nová opatření.

Od začátku školního roku jsme dětem do tříd, do družin a na některá WC umístili zásobníky s jednorázovými papírovými ručníky. Ve škole jsou rozmístěny dezinfekce na ruce, paní uklízečky dezinfikují učebny, kde se střídají třídy, po každé hodině. Všechna tato opatření nás stojí nemalé úsilí a také finance. Po prvních propočtech jsme zjistili, že jednorázové ručníky na měsíc pro celou školu budou stát téměř 10.000,-, tedy téměř 100.000,- za jeden školní rok. Proto jsme požádali rodiče, aby vybavili své děti látkovými ručníky. Každé dítě tak bude mít ve své kmenové třídě, kde se skupiny dětí nestřídají, svůj vlastní ručník a bude jej nosit domů minimálně jednou týdně na vyprání. V ostatních učebnách (informatika, fyzika, hudebna) jednorázové ručníky a dezinfekce (nebo mýdlo) zůstávají.

Všem děkuji za to, že dodržují veškerá hygienická opatření.

Rodičům žáků 4. ročníku chci velmi poděkovat za to, že se rozhodli podpořit školu i své děti a nakoupili 8.000ks jednorázových ručníků. Ty budou mít děti k dispozici ve své třídě. Děkuji a Vaší podpory si opravdu velice vážím!

H. Vošahlíková