Pozdravy od Petry

Zdravím všechny klubáky a klubačky 🙂 ze školního klubu!

Opět tu máme situaci, která nám neumožňuje být každý den spolu. Proto Vás všechny chci touto cestou pozdravit a popřát Vám, abyste si doma užívali každou chvíli. Věřím, že i přesto, že se nemůžeme vidět, se máte dobře a toto nelehké období zvládáte s úsměvem. Máme tu měsíc listopad, ve kterém jsme se měli pomalu připravovat na Vánoce. Čekalo by nás vyrábění různých dekorací, drobných dárečků, přáníček a vánočních plakátů.

To se zatím neuskuteční, takže pro vás mám malý návrh. 🙂 Pokud se vám bude chtít a budete mít chuť, vyrobte, cokoliv vás napadne. A až se společně opět uvidíme, budu moc ráda, když mi své výrobky přinesete ukázat.

Ten, komu se nechce nic vyrábět, může vymyslet třeba nějakou básničku nebo zkusit napsat vánoční komiksový příběh. Co vy na to? Je to jen můj nápad, takže samozřejmě záleží na každém z vás a na vaší fantazii. Moc Vás všechny zdravím a přeji Vám, ať jsou vaše dny jen pěkné a plné radosti. Už se na Vás moc těším.

Vaše Petra Vondrášková

PS: Pro radost přikládám naše poslední fotky ze školního klubu.