První týden ve škole

Tento týden se nám po dlouhém čekání do školy vrátil život…

Prezenční výuku zahájili žáci 1., 2. a 4. ročníku a předškoláci. Možnost pobytu dětí ve škole v době jejich distanční výuky využili také někteří rodiče zaměstnaní např. ve zdravotnictví a sociálních službách. Z tváří dětí bylo patrné, že se do školy těšily. Především však prý na své kamarády. A ani jim nevadilo, že musí podstoupit testování antigenními testy.

Po prvotních obavách některých z nich proběhlo pondělní i čtvrteční testování hladce. Předškolákům pomáhají rodiče. Děti ze školy se obešly bez asistence. I prvňáci. Pod dohledem pověřených pedagogů to zvládly úplně samy!

Škoda jen, že příští týden budou tyto děti doma, na distanční výuce. Ale škola bude žít i nadále – vrátí se sem 3.A, 3.B a 5. třída. Už se na ně těšíme…

H. Vošahlíková