Školní družina, školní klub

Vážení rodiče,

od tohoto školního roku se mění koncepce školní družiny, Děti mohou vybrat ze dvou hlavních a jednoho doplňkového programu. Program „Cesta Velké Matky“ (Bc. K. Janoušek, tel. 777 247 274) je zaměřen na soužití s přírodou, program „Cesta kolem světa“ (P. Vondrášková, 776 841 097) na poznávání zemí světa a doplňkový program „Výtvarná dílna“ (PO, ÚT, ČT M. Mayerová 777 270 049, ST, PÁ H. Vanišová 723 016 143) umožňuje dětem práci s nejrůznějšími materiály. Každé dítě má možnost vybrat si z nabídky těchto tří programů.

Prosíme rodiče, aby se seznámili s tím, pro který program se dítě rozhodlo. Především z důvodu komunikace s vychovateli. Je důležité, aby každý rodič věděl, kterého vychovatele má v případě potřeby kontaktovat.