Školní klub online

Velikonoce se nám kvapem přiblížily, a protože se prozatím nemůžeme scházet a vidět v našem školním klubu, jak jsme zvyklí, tak jsme školní klub opět přesunuli do virtuálního prostoru. Zde jsme se seznámili s tradicemi Velikonoc, rozšířili poznatky o zvycích a koledování. O tom, jak a s kým je prožíváme, zda dodržujeme rodinné tradice či nikoliv, proč má každý den v pašijovém týdnu své jméno. Zkusili jsme si velikonoční kvíz, který jsme zvládli na jedničku. Zhlédli jsme video, kde nám Venda s Fráňou prozradili, jaké super věci se dají dělat na „Zelený čtvrtek.“

Byl to příjemně strávený čas, děti si přitom připomněly, proč se slaví Velikonoce.

Přejeme Vám všem, abyste velikonoční svátky prožili ve zdraví a co nejpříjemněji v kruhu svých blízkých.

Petra Vondrášková, vychovatelka ŠK