Vedoucí školního klubu: paní Petra Vondrášková

• St: 12.30 – 15.00
  • Čt: 12.30 – 15.00
  • Pá: 12.30 – 13.30

Výše úplaty za pobyt dítěte ve školní klubu činí 40,-Kč měsíčně. Zákonní zástupci ji hradí 2krát ročně: v září (za září až prosinec) ve výši 160,-Kč a v lednu (za leden až červen) ve výši 240,-Kč.

Vnitřní řád školního klubu

Vystoupení skupiny Panspace

Dne 22.11.2017 proběhlo na naší škole vystoupení skupiny Panspace ve složení Vašek Braun a Marek Redina. Jejich produkce na netradiční hudební nástroje Hang drum, Djembe a Didgeridoo upoutala značnou pozornost všech přítomných posluchačů. Rozhodně byla uvítána možnost si i osobně vyzkoušet jednotlivé nástroje a přesvědčit se, že hrát na ně není žádná legrace. Děkujeme skupině za příjemně navozenou atmosféru a těšímě se na další vystoupení.

Vánoční pečení v ŠK

V pondělí 13.11.2017 od 12:30 hodin budeme ve školním klubu péct vánoční perníčky. Kdo máte možnost, přineste prosím nějaké formičky s vánočním motivem. Děkuji.

Poděkování Aleši Bílkovi

Dne 23. října 2017 k nám zavítal cestovatel Aleš Bílek a tímto bychom mu chtěli poděkovat za poutavé vyprávění ze svých četných a úspěšných výstupů na největší vrcholy světa, takzvaných osmitisícovek. Osmitisícové vrcholy jsou ve světě vzácností, kterou se může pyšnit pouze jeden světadíl-Asie. Právě na žlutém kontinentě vyrostlo všech čtrnáct osmitisícovek, které najdeme ve dvou pohořích a pouze čtyřech státech. Pokud je řeč o pohořích, tak se jedná o Karákóram a Himálaj. U států jsou těmi šťastnými Nepál,Čína,Indie a Pákistán.

Pozvánka do školního klubu

Máte zde možnost realizovat vlastní dobré nápady, odpočívat v partě kamarádů, příjemně naplnit svůj volný čas, sami si zorganizovat různé akce podle svého přání (soutěže, turnaje, výlety, posezení u čaje, tvoření, besedy se zajímavými lidmi…).

Školní klub bude v provozu od pondělí 11. 9. 2017 a je otevřen pro všechny z 6. – 9. ročníků tříd ZŠ Petrovice. Vyplněním zápisního lístku a zaplacením 30,-Kč měsíčně se Vám otevírá možnost stát se členy a podle vlastní chuti klub navštěvovat denně nebo nepravidelně.

Otevřeno je každý den odpoledne po-st-pá 12:15 až 14:00 hod., út-čt 14:30 až 16:00 hod. Klub se nachází v prvním patře naší školy a děti sem docházejí samostatně.

Těším se na všechny.

Petra Vondrášková, vedoucí školního klubu, tel.776841097