Vánoční turnaje

Dne 18.12.2019 se ve škole uskutečnili sportovní turnaje a turnaj v deskových hrách.

Pět pětičlenných dívčích družstev se zúčastnilo florbalového turnaje a pět pětičlenných chlapeckých mužstev se zúčastnilo turnaje v kopané. Děvčata i chlapci se pravidelně střídali a po dobu čtyř hodin si zahráli formou každý s každým. Po odehrání všech zápasů proběhlo slavnostní vyhlášení. Ve florbalovém turnaji se na „bednu“ dostali: třetí místo – „Myšky“, druhé místo – „Lamy“ a první místo – „Jednorožci“. V kopané se na bedně týmy seřadili v pořadí: třetí místo – „Ostudy“, druhé místo – „Poníci“ a první místo – „Dřeváci“. Týmy, které se umístili na stupních vítězů, dostali diplomy a „medaile“. Turnaj proběhl v přátelském duchu a všichni si velmi dobře zasportovali.

Kdo nechtěl sportovat, účastnil se turnaje v deskových hrách. Během dopoledne hráči soutěžili na třech stanovištích: Scrabble, Piškvorky a Kufr.Z každé skupiny vzešel vítěz. Ve stolní hře Scrabble nejvíce bodů nasbírala Pavla Varačková a v piškvorkách byla nejlepší Dorota Pecková. V Kufru se nejvíce dařilo dvěma soutěžním párům: Antonínu Škochovi s Daliborem Jechem a Žofii Doubkové s Veronikou Chválovou. Všichni účastníci získali sladkou odměnu.