Výsledky zápisu do 1. třídy

V tomto roce proběhl zápis do 1. ročníku ZŠ prezenčně.

Ve dnech od 6. do 15. 4. vždy v předem domluvený čas přišel předškoláček se svým zákonným zástupcem do školy, kde se ho ujala paní učitelka Lucie Šimečková a provedla ho samotným zápisem. Každý předškolák musel pojmenovat zvířátka, poznat barvy, určit počet kolíčků, dokreslit okna domečku. Každý také zkusil zavázat kličku na botě, prošel se po puzzlové cestičce a míčkem shodil pyramidu z plechovek.

Všechny děti byly šikovné, a tak každý obdržel z rukou jejich budoucí třídní paní učitelky medaili, diplom a sladkou odměnu. Na našich nových 22 prvňáčků se moc těšíme!

Výsledky přijímacího řízení naleznete zde: Výsledky přijímacího řízení 2021.

Fotografie ze zápisu naleznete zde: https://zs-petroviceusedlcan.cz/fotogalerie-2020-2021/

H. Vošahlíková